3 results in search
45 photos
58348 ROSS RD Warren OR 97053
$1,150,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 4,864
Days on Market: 104

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
32650 OESTER RD Warren OR 97053
$895,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,394
Days on Market: 294

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
33501 BLAHA RD Warren OR 97053
$875,000
-$20,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,024
Days on Market: 49

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment