68 results in search
47 photos
40290 BEAVER CREEK LOOP Baker City OR 97814
$950,000
-$25,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,962
Days on Market: 109

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
915 PETRY LN Baker City OR 97814
$799,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,123
Days on Market: 662

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2231 3RD ST Baker City OR 97814
$675,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,949
Days on Market: 639

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
44046 POCAHONTAS RD Baker City OR 97814
$659,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,400
Days on Market: 18

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
38987 DEER CREEK RD Baker City OR 97814
$650,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,560
Days on Market: 22

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1790 WASHINGTON AVE Baker City OR 97814
$585,000
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 4,984
Days on Market: 721

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
3555 INDIANA AVE Baker City OR 97814
$565,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,200
Days on Market: 19

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
475 WASHINGTON AVE Baker City OR 97814
$559,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,800
Days on Market: 26

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
50251 BENNETT LN Medical Springs OR 97814
$549,900
-$19,100
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,480
Days on Market: 223

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
17925 OLD TRESTLE LN Baker City OR 97814
$539,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 2,390
Days on Market: 610

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
1105 G ST Baker City OR 97814
$489,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,024
Days on Market: 47

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
880 F ST Baker City OR 97814
$449,500
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,080
Days on Market: 20

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
14386 BEN DIER LN Baker City OR 97814
$429,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,188
Days on Market: 5

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
670 E ST Baker City OR 97814
$409,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,336
Days on Market: 137

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
1917 CLIFFORD ST Baker City OR 97814
$399,900
-$149,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,126
Days on Market: 17

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
960 1/2 H ST Baker City OR 97814
$399,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,920
Days on Market: 5

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1504 CHESTNUT ST Baker City OR 97814
$389,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,196
Days on Market: 26

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1590 ASH ST Baker City OR 97814
$385,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,600
Days on Market: 5

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
3705 CAMPBELL ST Baker City OR 97814
$379,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,880
Days on Market: 75

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment