22 results in search
42 photos
1029 WALNUT ST Baker City OR 97814
$345,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,706
Days on Market: 158

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
1060 D ST Baker City OR 97814
$299,500
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,380
Days on Market: 86

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
18775 GRIFFIN GULCH LN Baker City OR 97814
$299,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,408
Days on Market: 286

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
710 VALLEY AVE Baker City OR 97814
$295,000
-$4,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,632
Days on Market: 39

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
1705 VALLEY AVE Baker City OR 97814
$287,500
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 2,240
Days on Market: 45

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1220 VALLEY AVE Baker City OR 97814
$275,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,072
Days on Market: 30

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
2330 CAMPBELL ST Baker City OR 97814
$275,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 2,480
Days on Market: 110

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
1660 CHURCH ST Baker City OR 97814
$268,500
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 937
Days on Market: 72

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
314 HILLCREST PL Baker City OR 97814
$259,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 2,101
Days on Market: 94

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
2157 COLORADO AVE Baker City OR 97814
$259,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,936
Days on Market: 72

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
1724 BROADWAY ST Baker City OR 97814
$249,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 2,240
Days on Market: 13

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
2530 5TH ST Baker City OR 97814
$229,000
-$10,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 54

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
2707 3RD ST Baker City OR 97814
$194,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,192
Days on Market: 111

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
1235 4TH ST Baker City OR 97814
$189,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,213
Days on Market: 250

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
1917 ASH ST Baker City OR 97814
$185,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,574
Days on Market: 97

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
2335 GRACE ST Baker City OR 97814
$175,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 960
Days on Market: 202

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
2610 6TH ST Baker City OR 97814
$175,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,656
Days on Market: 111

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
1925 GROVE ST Baker City OR 97814
$159,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 694
Days on Market: 257

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
1787 VALLEY AVE Baker City OR 97814
$159,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,490
Days on Market: 55

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
2536 5TH ST Baker City OR 97814
$159,000
-$20,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 802
Days on Market: 54

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
1170 WALNUT ST Baker City OR 97814
$129,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 912
Days on Market: 76

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
3002 CAMPBELL ST Baker City OR 97814
$90,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 924
Days on Market: 54

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment