47 results in search
45 photos
29474 Highway 170 Canby OR 97013
$1,450,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,856
Days on Market: 631
Open: 5/22/26 5 PM - 7 PM,
5/23/26 12 PM - 3 PM

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
8962 HEINZ RD Canby OR 97013
$1,149,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,273
Days on Market: 21

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
10202 NEW ERA RD Canby OR 97013
$995,950
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 3,053
Days on Market: 164

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
215 16th AVE Canby OR 97013
$829,693
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,315
Days on Market: 144

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2146 HOLLY ST Canby OR 97013
$819,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 3,189
Days on Market: 15

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
1199 22nd AVE Canby OR 97013
$814,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,906
Days on Market: 228

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
1804 LOCUST ST Canby OR 97013
$799,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,181
Days on Market: 103

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
1842 Pine ST Canby OR 97013
$789,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,190
Days on Market: 12

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
209 16th AVE Canby OR 97013
$779,996
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,049
Days on Market: 56

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
2147 SPITZ RD Canby OR 97013
$774,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,945
Days on Market: 104

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
1927 FIR LOOP Canby OR 97013
$725,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,010
Days on Market: 13

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
1827 Pepperwood ST Canby OR 97013
$714,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,906
Days on Market: 225

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
1821 Pepperwood ST Canby OR 97013
$709,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,906
Days on Market: 225

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
1146 18th AVE Canby OR 97013
$699,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,906
Days on Market: 225

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
1957 FIR LOOP Canby OR 97013
$699,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,857
Days on Market: 71

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
1197 18th AVE Canby OR 97013
$691,005
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,906
Days on Market: 284

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
1156 18th AVE Canby OR 97013
$689,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,906
Days on Market: 225

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
1165 18th AVE Canby OR 97013
$682,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,906
Days on Market: 283

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1969 20TH AVE Canby OR 97013
$660,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,064
Days on Market: 41

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
201 16th AVE Canby OR 97013
$659,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,853
Days on Market: 939

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
224 18TH AVE Canby OR 97013
$635,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,850
Days on Market: 202

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
1825 Pepperwood ST Canby OR 97013
$634,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,602
Days on Market: 225

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
1814 11TH AVE Canby OR 97013
$625,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,622
Days on Market: 5

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
1833 Pepperwood ST Canby OR 97013
$624,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,602
Days on Market: 72

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
120 19TH AVE Canby OR 97013
$619,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 27

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
318 Ivy ST Canby OR 97013
$619,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 3,243
Days on Market: 2

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1088 SYCAMORE ST Canby OR 97013
$607,500
-$12,400
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,045
Days on Market: 77

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
365 7TH WAY Canby OR 97013
$584,950
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,811
Days on Market: 14

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
1438 JUNIPER PL Canby OR 97013
$575,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,773
Days on Market: 6

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
1524 RIVER ALDER ST Canby OR 97013
$575,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,420
Days on Market: 18

Updated 21 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment