40 results in search
48 photos
601 TELEGRAPH DR Coos Bay OR 97420
$1,288,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,166
Days on Market: 13

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
63315 BASTENDORF BEACH RD Coos Bay OR 97420
$939,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,865
Days on Market: 13

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
89962 CAPE ARAGO HWY Coos Bay OR 97420
$899,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,445
Days on Market: 79

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1192 SHON STA WAY Coos Bay OR 97420
$875,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,591
Days on Market: 16

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
705 PREFONTAINE DR Coos Bay OR 97420
$800,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,359
Days on Market: 355

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
363 EMPIRE BLVD Coos Bay OR 97420
$750,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,588
Days on Market: 166

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
660 18TH AVE Coos Bay OR 97420
$725,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,296
Days on Market: 39

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
93789 COOS SUMNER LN Coos Bay OR 97420
$685,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,336
Days on Market: 8

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
830 SIGNAL WAY Coos Bay OR 97420
$669,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,849
Days on Market: 292

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
765 TRICIA PL Coos Bay OR 97420
$620,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,495
Days on Market: 445

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
546 FIR AVE Coos Bay OR 97420
$615,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 2,514
Days on Market: 426

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
1400 HOLLOWAY MEWS Coos Bay OR 97420
$595,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,686
Days on Market: 79
Open: 5/17/26 2:30 PM - 4:30 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
61513 RICHMOND WAY Coos Bay OR 97420
$595,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,678
Days on Market: 9

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
94032 BRUSH LN Coos Bay OR 97420
$569,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,496
Days on Market: 20

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
525 PARK AVE Coos Bay OR 97420
$549,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 4

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
91512 Grinnell LN Coos Bay OR 97420
$535,000
-$14,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,940
Days on Market: 47

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
1300 INGERSOLL ST Coos Bay OR 97420
$530,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,076
Days on Market: 2

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
2130 SOUTHWEST BLVD Coos Bay OR 97420
$530,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,406
Days on Market: 131

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
93524 EASY LN Coos Bay OR 97420
$500,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,792
Days on Market: 12

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1376 D ST Coos Bay OR 97420
$499,500
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,333
Days on Market: 97

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1395 INGERSOLL ST Coos Bay OR 97420
$499,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,672
Days on Market: 40

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
67085 MARLOW CREEK RD Coos Bay OR 97420
$499,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,628
Days on Market: 105

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
1040 Graham ST Coos Bay OR 97420
$465,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,734
Days on Market: 41

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
1051 Willow ST Coos Bay OR 97420
$465,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,734
Days on Market: 41

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
1090 Graham ST Coos Bay OR 97420
$465,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,876
Days on Market: 41

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment