84 results in search
16 photos
90611 COBURG RD Eugene OR 97408
$3,000,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 2,736
Days on Market: 77

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
1920 RIVER RD Eugene OR 97404
$2,499,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,428
Days on Market: 45

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
2015 EASTWOOD LN Eugene OR 97401
$739,000
-$20,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,552
Days on Market: 63

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
91247 WILLAMETTE ST Eugene OR 97408
$599,999
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,836
Days on Market: 171

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
1120 24TH AVE Eugene OR 97403
$539,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,160
Days on Market: 14

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
2189 HILYARD ST Eugene OR 97405
$539,000
-$56,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,624
Days on Market: 20

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
2291 EMERALD ST Eugene OR 97403
$525,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,105
Days on Market: 24

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
328 DEAN AVE Eugene OR 97404
$499,975
-$25,025
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 960
Days on Market: 27

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1050 PRESIDENT ST Eugene OR 97401
$495,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,242
Days on Market: 20

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
2885 HIGH ST Eugene OR 97405
$475,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,868
Days on Market: 3

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
1391 5TH AVE Eugene OR 97402
$471,888
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,080
Days on Market: 213

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
38 Kingsbury Eugene OR 97404
$464,800
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,344
Days on Market: 42

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2942 RIVERVIEW ST Eugene OR 97403
$459,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,036
Days on Market: 21

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
671 TANEY ST Eugene OR 97402
$450,000
-$19,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,798
Days on Market: 29

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
3270 ALDER ST Eugene OR 97405
$449,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 975
Days on Market: 13

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
2895 FERRY ST Eugene OR 97405
$445,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,034
Days on Market: 3

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
270 31ST AVE Eugene OR 97405
$435,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,115
Days on Market: 19

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
3588 SISTERS VIEW AVE Eugene OR 97401