118 results in search
33 photos
89349 RUSTIC LN Florence OR 97439
$999,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 98

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
85106 TERRITORIAL HWY Eugene OR 97402
$950,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,296
Days on Market: 62

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
22994 REDOAK LN Veneta OR 97487
$935,000
-$44,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 891
Days on Market: 43

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
777 DEER VALLEY LN Cottage Grove OR 97424
$749,500
-$29,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,876
Days on Market: 35

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
87784 TERRACE VIEW DR Florence OR 97439
$749,000
-$50,000
Beds: 2
Baths: 4
Sq Ft: 3,879
Days on Market: 43

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
38277 WHEELER RD Dexter OR 97431
$747,777
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,696
Days on Market: 12

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
78700 BRYSON SEARS RD Cottage Grove OR 97424
$729,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,516
Days on Market: 9

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
25454 PERKINS RD Veneta OR 97487
$699,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,633
Days on Market: 304

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
35986 ENTERPRISE RD Creswell OR 97426
$699,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,653
Days on Market: 161

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
421 SHERWOOD LOOP Florence OR 97439
$679,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,594
Days on Market: 24

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
614 38TH PL Florence OR 97439
$669,000
-$30,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,324
Days on Market: 65

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
28285 SPENCER CREEK RD Eugene OR 97405
$649,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,916
Days on Market: 55

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
38961 PLACE RD Fall Creek OR 97438
$649,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 924
Days on Market: 114

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
32477 SAGINAW RD Cottage Grove OR 97424
$629,900
-$20,100
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 44

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
613 GLENBROOK CIR Florence OR 97439
$519,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,782
Days on Market: 37

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
499 SHERWOOD LOOP Florence OR 97439
$510,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,809
Days on Market: 4

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
90280 BAKER RD Elmira OR 97437
$499,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,188
Days on Market: 34

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
4837 SEAPINE DR Florence OR 97439
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,802
Days on Market: 87

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
31145 KENADY LN Cottage Grove OR 97424
$499,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,123
Days on Market: 233

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
76248 Garden RD Oakridge OR 97463
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,296
Days on Market: 118

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
10273 SWEET CREEK RD Mapleton OR 97453
$489,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,296
Days on Market: 10

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
91412 PLACE LN Junction City OR 97448
$475,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,674
Days on Market: 21

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
42276 WINBERRY CREEK RD Fall Creek OR 97438
$449,000
-$26,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 107

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
5282 Nopal ST Florence OR 97439
$445,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,689
Days on Market: 394

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
87527 RHODOWOOD DR Florence OR 97439
$435,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 175

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
87830 TERRACE VIEW DR Florence OR 97439
$435,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,482
Days on Market: 229

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
5167 HILLTOP DR Florence OR 97439
$425,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,600
Days on Market: 17

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
324 JONATHAN LN Florence OR 97439
$422,500
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,345
Days on Market: 34

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
303 MANZANITA DR Florence OR 97439
$420,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,476
Days on Market: 58

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
4869 SEAPINE DR Florence OR 97439
$419,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,779
Days on Market: 13

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment