98 results in search
45 photos
29680 CROOK DR Halsey OR 97348
$2,300,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,875
Days on Market: 30

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
25258 ROWLAND RD Harrisburg OR 97446
$2,205,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,896
Days on Market: 7

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
39489 KINGSTON JORDAN RD Scio OR 97374
$2,100,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 1121

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
35853 TENNESSEE RD Albany OR 97322
$1,999,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 6,231
Days on Market: 36

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
33174 LANGMACK RD Lebanon OR 97355
$1,400,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,961
Days on Market: 102

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
30274 PEORIA RD Shedd OR 97377
$1,250,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,970
Days on Market: 203

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
37310 Fawn DR Lebanon OR 97355
$1,150,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,954
Days on Market: 78

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
27144 IRISH BEND LOOP Halsey OR 97348
$995,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,842
Days on Market: 58

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
39692 LACOMB DR Lebanon OR 97355
$995,000
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 3,000
Days on Market: 65

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
42051 CLARK SMITH DR Lebanon OR 97355
$995,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,884
Days on Market: 29

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
34207 Enos DR Halsey OR 97348
$985,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 4,400
Days on Market: 2

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
30920 BERLIN RD Lebanon OR 97355
$950,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,128
Days on Market: 69

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
37929 KELLY RD Scio OR 97374
$900,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 3,200
Days on Market: 305

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
1920 SE Jefferson ST Albany OR 97322
$895,000
Beds: 14
Baths: 6
Sq Ft: 4,112
Days on Market: 43

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
42801 ISLAND INN DR Lebanon OR 97355
$849,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,564
Days on Market: 21

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
37570 ROCK HILL DR Lebanon OR 97355
$800,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,368
Days on Market: 659

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
42002 CUT OFF DR Lebanon OR 97355
$799,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,390
Days on Market: 562

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
27536 PEARL ST Brownsville OR 97327
$775,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,982
Days on Market: 8

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
40875 PEOPLES DR Lebanon OR 97355
$759,999
-$15,001
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,704
Days on Market: 64

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
33005 BERLIN RD Lebanon OR 97355
$750,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,209
Days on Market: 51

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
38742 SCRAVEL HILL RD Albany OR 97322
$724,900
-$25,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,705
Days on Market: 116

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
29875 SODAVILLE MTN HOME RD Lebanon OR 97355
$714,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,905
Days on Market: 2

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
27579 RIGGS HILL RD Foster OR 97345
$700,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,957
Days on Market: 50

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
43288 RODGERS MOUNTAIN LOOP Scio OR 97374
$700,000
-$50,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,828
Days on Market: 10

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
28411 LIBERTY RD Sweet Home OR 97386
$699,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,944
Days on Market: 63

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2105 SUMMIT DR Albany OR 97321
$699,000
-$32,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,924
Days on Market: 85

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
29109 BROWNSVILLE RD Brownsville OR 97327
$698,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,294
Days on Market: 147

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1330 LINNWOOD DR Albany OR 97322
$675,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,876
Days on Market: 78

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
3054 MOSEY AVE Albany OR 97321
$650,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,558
Days on Market: 33

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
309 1ST AVE Albany OR 97321
$639,000
-$11,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 4,800
Days on Market: 52

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment