76 results in search
19 photos
Bruner RD Oregon City OR 97045
$1,530,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,001
Days on Market: 6

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
14429 FORSYTHE RD Oregon City OR 97045
$1,495,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 1515

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
Bruner RD Oregon City OR 97045
$1,445,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,001
Days on Market: 6

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
Bruner RD Oregon City OR 97045
$1,389,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,001
Days on Market: 6

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
Tyee LN Oregon City OR 97045
$1,376,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,001
Days on Market: 47

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
16433 FORSYTHE RD Oregon City OR 97045
$1,350,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,694
Days on Market: 84

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
21075 HIGHWAY 99E Oregon City OR 97045
$1,299,000
-$51,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,882
Days on Market: 70

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
17170 HOLCOMB RD Oregon City OR 97045
$949,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,952
Days on Market: 0

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
15961 BARLOW TRAIL LN Oregon City OR 97045
$894,281
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,098
Days on Market: 81

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
20163 JASAN DR Oregon City OR 97045
$860,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,674
Days on Market: 7

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
14910 Pomidor PL Oregon City OR 97045
$859,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,319
Days on Market: 16

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
20385 FERGUSON RD Oregon City OR 97045
$850,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,232
Days on Market: 112

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
14902 Pomidor PL Oregon City OR 97045
$849,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,168
Days on Market: 50

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
18460 CLARK LN Oregon City OR 97045
$830,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,980
Days on Market: 15

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
14894 Pomidor PL Oregon City OR 97045
$829,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,904
Days on Market: 50

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
18489 FERGUSON RD Oregon City OR 97045
$825,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 3,025
Days on Market: 58

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
19940 Fischers Mill RD Oregon City OR 97045
$820,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,776
Days on Market: 6

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
17270 OVERLOOK RD Oregon City OR 97045
$819,900
-$10,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,031
Days on Market: 50

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
16950 REDLAND RD Oregon City OR 97045
$799,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,734
Days on Market: 51

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
19251 CENTRAL POINT RD Oregon City OR 97045
$799,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 35

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
23501 BEATIE RD Oregon City OR 97045
$799,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,100
Days on Market: 247

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
16074 BARLOW TRAIL LN Oregon City OR 97045
$789,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,144
Days on Market: 40

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
16135 SERRES FARMS WAY Oregon City OR 97045
$788,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,040
Days on Market: 21

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
19548 RENEE WAY Oregon City OR 97045
$770,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,567
Days on Market: 0

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
16116 SERRES FARMS WAY Oregon City OR 97045
$759,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,982
Days on Market: 45

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
16393 KITTY HAWK AVE Oregon City OR 97045
$719,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,122
Days on Market: 34

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
20222 ATHENS DR Oregon City OR 97045
$699,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,510
Days on Market: 28

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
14824 REDLAND RD Oregon City OR 97045
$699,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,141
Days on Market: 252

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
18620 GREENVIEW DR Oregon City OR 97045
$699,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,356
Days on Market: 1

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
15261 Holcomb BLVD Oregon City OR 97045
$689,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,936
Days on Market: 42

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment