34 results in search
48 photos
1021 PROM Seaside OR 97138
$2,195,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,532
Days on Market: 58

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
37769 HIGHWAY 26 Seaside OR 97138
$1,395,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,087
Days on Market: 93

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
360 HILLTOP DR Seaside OR 97138
$1,280,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,814
Days on Market: 169

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
2515 SUNSET BLVD Seaside OR 97138
$1,200,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,763
Days on Market: 53

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
15 AVENUE I ##1 Seaside OR 97138
$1,149,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,185
Days on Market: 190

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
361 PROM #502 Seaside OR 97138
$1,095,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,666
Days on Market: 194

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
3308 BAYVIEW TER Seaside OR 97138
$975,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,519
Days on Market: 263

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1164 Beach DR Seaside OR 97138
$949,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,080
Days on Market: 90

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
500 FARRELL CT Seaside OR 97138
$895,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,121
Days on Market: 37

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
2270 SKYLINE DR Seaside OR 97138
$869,000
-$20,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,530
Days on Market: 58

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
2977 SUNSET BLVD Seaside OR 97138
$865,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 748
Days on Market: 9

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1577 FRANKLIN ST Seaside OR 97138
$849,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,034
Days on Market: 599

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
34049 CAMPBELL LOOP Seaside OR 97138
$749,900
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,253
Days on Market: 27

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1761 EDGEWOOD ST Seaside OR 97138
$749,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,862
Days on Market: 68

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
2165 SKYLINE DR Seaside OR 97138
$725,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,552
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
3924 SUNSET BLVD #B101 Seaside OR 97138
$710,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,128
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
2344 ROYAL VIEW DR Seaside OR 97138
$674,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,124
Days on Market: 245

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
1805 BROADWAY ST Seaside OR 97138
$629,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,005
Days on Market: 47

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1000 KING ST Seaside OR 97138
$547,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,920
Days on Market: 40

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
364 ALPINE ST Seaside OR 97138
$525,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,969
Days on Market: 1

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2233 DOWNING ST Seaside OR 97138
$525,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,128
Days on Market: 23

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
1000 HOLLADAY DR #304 Seaside OR 97138
$519,900
-$5,100
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,240
Days on Market: 106

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
1675 COOPER ST Seaside OR 97138
$519,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,863
Days on Market: 32

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
830 17TH AVE Seaside OR 97138
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,294
Days on Market: 33

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
1265 AVENUE Seaside OR 97138
$489,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,368
Days on Market: 173

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
727 12TH AVE Seaside OR 97138
$469,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,550
Days on Market: 14

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
42720 Hidden Springs DR Seaside OR 97138
$449,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,160
Days on Market: 8

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
811 17TH AVE Seaside OR 97138
$429,000
-$6,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,068
Days on Market: 61

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1108 HOLLADAY DR #14 Seaside OR 97138
$415,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,128
Days on Market: 154

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
1386 AVENUE U #1 Seaside OR 97138
$414,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,100
Days on Market: 29

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment