4 results in search
35 photos
5360 COLONY CT Beaverton OR 97005
$299,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,001
Days on Market: 71

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
13320 ALLEN BLVD #206 Beaverton OR 97005
$250,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 975
Days on Market: 4

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
5488 ALGER AVE #5 Beaverton OR 97005
$205,000
-$10,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 736
Days on Market: 110

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
13875 MERIDIAN ST #146 Beaverton OR 97005
$195,000
Beds: 0
Baths: 1
Sq Ft: 369
Days on Market: 199

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment