41 results in search
46 photos
21157 SHORE DR Fairview OR 97024
$999,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,020
Days on Market: 23

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
21014 INTERLACHEN LN Fairview OR 97024
$875,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,714
Days on Market: 6

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
21795 LACHENVIEW LN Fairview OR 97024
$859,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,320
Days on Market: 69

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
3769 203RD AVE Fairview OR 97024
$699,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,507
Days on Market: 1421

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1510 VILLAGE ST Fairview OR 97024
$695,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 3,222
Days on Market: 324

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
1510 VILLAGE ST Fairview OR 97024
$695,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,200
Days on Market: 124

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
2190 229TH CT Fairview OR 97024
$687,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,788
Days on Market: 42

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
4141 218TH AVE Fairview OR 97024
$624,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,472
Days on Market: 42

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
1305 VILLAGE ST Fairview OR 97024
$599,900
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 43

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
22106 PARK LN Fairview OR 97024
$594,950
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,291
Days on Market: 7

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
22297 FAILING ST Fairview OR 97024
$585,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,668
Days on Market: 34

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
21903 SHAVER ST Fairview OR 97024
$575,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,990
Days on Market: 68

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
2250 207th PL Fairview OR 97024
$524,900
-$5,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,740
Days on Market: 102

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
204 CRESTWOOD ST Fairview OR 97024
$499,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,576
Days on Market: 63

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
21880 PALISADE PL Fairview OR 97024
$489,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,920
Days on Market: 13

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
179 CRESTWOOD ST Fairview OR 97024
$485,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,582
Days on Market: 20

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
2260 207th PL Fairview OR 97024
$482,900
-$1,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,447
Days on Market: 32

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
500 DEPOT ST Fairview OR 97024
$480,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 1,560
Days on Market: 124

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
20510 SHORE VIEW DR Fairview OR 97024
$459,950
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,665
Days on Market: 79

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
961 201ST AVE Fairview OR 97024
$449,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,294
Days on Market: 33

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
20671 Thompson TER Fairview OR 97024
$439,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,260
Days on Market: 52

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
1620 201ST AVE Fairview OR 97024
$435,000
-$5,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,055
Days on Market: 90

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
20761 Thompson TER Fairview OR 97024
$429,900
-$5,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,524
Days on Market: 88

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
20751 Thompson TER Fairview OR 97024
$429,900
-$5,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,524
Days on Market: 88

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
20392 MEGAN LN Fairview OR 97024
$424,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,264
Days on Market: 13

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
21123 OSBURN LOOP Fairview OR 97024
$399,999
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,586
Days on Market: 77

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
1367 MARKET DR Fairview OR 97024
$395,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,540
Days on Market: 48

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
21117 OSBURN LOOP Fairview OR 97024
$374,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,582
Days on Market: 13

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
1405 VILLAGE ST Fairview OR 97024
$364,900
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,437
Days on Market: 41

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
21872 HEARTWOOD CIR Fairview OR 97024
$359,900
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,369
Days on Market: 6

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment