56 results in search
48 photos
4075 CAMALA DR Albany OR 97321
$2,197,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 5,727
Days on Market: 279

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2673 ASHLEY DR Albany OR 97321
$1,485,000
Beds: 3
Baths: 5
Sq Ft: 4,300
Days on Market: 4

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
1340 NW Shady LN Albany OR 97321
$1,255,000
Beds: 6
Baths: 2
Sq Ft: 4,326
Days on Market: 61

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
462 Shannon DR Albany OR 97321
$1,150,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,323
Days on Market: 27

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
35897 BRYANT DR Albany OR 97321
$950,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,605
Days on Market: 69

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1337 PENNY LN Albany OR 97321
$800,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,333
Days on Market: 6

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
30596 HORSESHOE DR Albany OR 97321
$789,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,660
Days on Market: 76

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
1385 MURPHY LN Albany OR 97321
$750,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 2,524
Days on Market: 18

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
2555 SQUIRE PL Albany OR 97321
$704,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,631
Days on Market: 147

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2105 SUMMIT DR Albany OR 97321
$699,000
-$32,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,924
Days on Market: 88

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
4135 ALDER AVE Albany OR 97321
$689,500
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,061
Days on Market: 208

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
656 THORNTON LAKE DR Albany OR 97321
$654,900
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 2,600
Days on Market: 73

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
3054 MOSEY AVE Albany OR 97321
$650,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,558
Days on Market: 36

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
309 1ST AVE Albany OR 97321
$639,000
-$11,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 4,800
Days on Market: 55

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
2463 BROADWAY ST Albany OR 97321
$639,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,272
Days on Market: 68

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
3005 LIBERTY ST Albany OR 97321
$625,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,285
Days on Market: 5

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
6284 BARKER ST Albany OR 97321
$600,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,844
Days on Market: 66

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
6316 PLANTER ST Albany OR 97321
$599,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,217
Days on Market: 46

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
728 6TH AVE Albany OR 97321
$560,000
-$15,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,385
Days on Market: 25

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1135 SW LAKEWOOD DR Albany OR 97321
$549,000
-$6,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,564
Days on Market: 107

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
1141 SPRINGWOOD DR Albany OR 97321
$545,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,878
Days on Market: 314

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
2943 CORKTREE LN Albany OR 97321
$539,900
-$30,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,571
Days on Market: 56

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1650 SPRINGHILL DR Albany OR 97321
$525,000
-$24,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,416
Days on Market: 90

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
5698 Edward CT Albany OR 97321
$516,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,943
Days on Market: 133