99 results in search
39 photos
88515 Pacific Surf Bandon OR 97411
$7,500,000
Beds: 3
Baths: 5
Sq Ft: 5,641
Days on Market: 49

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2488 BEACH LOOP DR Bandon OR 97411
$3,895,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 4,159
Days on Market: 2

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2770 WHALE WATCH WAY Bandon OR 97411
$3,300,000
Beds: 3
Baths: 5
Sq Ft: 3,126
Days on Market: 36

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
88248 TOKYO LN Bandon OR 97411
$3,250,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,085
Days on Market: 23

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1950 SW BEACH LOOP DR Bandon OR 97411
$3,098,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,966
Days on Market: 12

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
88675 WHITING LN Bandon OR 97411
$3,000,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,501
Days on Market: 328

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
56358 Rusty Road Bandon OR 97411
$2,200,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,099
Days on Market: 44

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
88675 WHITING LN Bandon OR 97411
$2,200,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,501
Days on Market: 350

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
1575 SW BEACH LOOP DR Bandon OR 97411
$2,000,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,234
Days on Market: 579

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
360 2ND ST Bandon OR 97411
$1,950,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,300
Days on Market: 123

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
46914 HIGHWAY 101 Bandon OR 97411
$1,800,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 4,880
Days on Market: 68

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
54146 GOULD RD Bandon OR 97411
$1,700,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,736
Days on Market: 177

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1400 SW BEACH LOOP DR Bandon OR 97411
$1,595,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,596
Days on Market: 121

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
86413 CROFT LAKE LN Bandon OR 97411
$1,498,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,782
Days on Market: 80

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
86449 CROFT LAKE LN Bandon OR 97411
$1,498,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,068
Days on Market: 80

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
54983 MORRISON RD Bandon OR 97411
$1,390,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft: 8,458
Days on Market: 299

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
89464 SUNNY LOOP LN Bandon OR 97411
$1,240,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,704
Days on Market: 201

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
56188 PROSPER JUNCTION RD Bandon OR 97411
$1,180,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,600
Days on Market: 665

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
55942 LOST VALLEY RD Bandon OR 97411
$1,165,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,559
Days on Market: 178

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
87641 Beach Loop Bandon OR 97411
$1,149,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,250
Days on Market: 1000

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
87142 VESTA LN Bandon OR 97411
$999,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,669
Days on Market: 303

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
86764 Sydnam LN Bandon OR 97411
$990,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,893
Days on Market: 63

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
820 SW JACKSON AVE Bandon OR 97411
$959,000
-$11,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,650
Days on Market: 33

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
57586 PARKERSBURG RD Bandon OR 97411
$949,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 2,683
Days on Market: 98

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
88190 DEW VALLEY LN Bandon OR 97411
$925,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 40

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
1305 Strawberry DR Bandon OR 97411
$899,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,082
Days on Market: 23

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
323 MADISON AVE Bandon OR 97411
$865,000
-$34,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,577
Days on Market: 138

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
53461 SAFE RD Bandon OR 97411
$849,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,300
Days on Market: 61

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
57555 PARKERSBURG RD Bandon OR 97411
$849,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,657
Days on Market: 223

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
54601 WINTERBERRY DR Bandon OR 97411
$845,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,100
Days on Market: 119

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment