31 results in search
48 photos
35500 Silverado DR Willamina OR 97396
$6,500,000
Beds: 8
Baths: 11
Sq Ft: 13,575
Days on Market: 19

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
26480 WILKEN LN West Linn OR 97068
$5,650,000
Beds: 10
Baths: 12
Sq Ft: 13,023
Days on Market: 350

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2147 GLENMORRIE LN Lake Oswego OR 97034
$3,595,000
-$100,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 6,234
Days on Market: 62

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
17001 FAIRVIEW DR Dundee OR 97115
$3,495,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,983
Days on Market: 40

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
4050 SYLVESTER DR Hood River OR 97031
$2,350,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,960
Days on Market: 41

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
9009 EOLA HILLS RD Amity OR 97101
$2,195,000
-$55,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 6,139
Days on Market: 228

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1011 TROON RD Lake Oswego OR 97034
$2,195,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,826
Days on Market: 16

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
35853 TENNESSEE RD Albany OR 97322
$1,999,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 6,231
Days on Market: 34

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1803 RIVERDALE RD Portland OR 97219
$1,995,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 4,465
Days on Market: 852

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
5565 SUMMIT ST West Linn OR 97068
$1,749,500
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 4,872
Days on Market: 19

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2934 MONTGOMERY DR Portland OR 97201
$1,625,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,926
Days on Market: 44

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
6103 CORNELL RD Portland OR 97210
$1,595,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 4,565
Days on Market: 27

Updated 15 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
9228 WILEY LN Portland OR 97229
$1,250,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,246
Days on Market: 13