43 results in search
47 photos
400 CHERRY HILL DR Mosier OR 97040
$2,295,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,278
Days on Market: 35

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
400 MAYA WAY Mosier OR 97040
$2,050,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,036
Days on Market: 41

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2000 Paradise Ridge RD Mosier OR 97040
$1,495,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,947
Days on Market: 34
Open: 5/17/26 12 PM - 2 PM

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
2015 LONELY LN Mosier OR 97040
$1,099,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,283
Days on Market: 23

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
2023 STATE RD Mosier OR 97040
$1,095,000
-$155,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,357
Days on Market: 23

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
1910 PROCTOR RD Mosier OR 97040
$975,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,439
Days on Market: 293

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
Root RD Mosier OR 97040
$949,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 208

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
855 5TH AVE Mosier OR 97040
$949,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,678
Days on Market: 35

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2215 PINE OAK RD Mosier OR 97040
$818,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,244
Days on Market: 19

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
1805 CARROLL RD Mosier OR 97040
$750,000
-$19,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 3,117
Days on Market: 76

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
Dry Creek RD Mosier OR 97040
$749,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 78

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
6850 OAKBROOK LN Mosier OR 97040
$729,000
-$20,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,516
Days on Market: 96

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2505 DRY CREEK RD Mosier OR 97040
$655,000
-$35,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,323
Days on Market: 37

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
106 CHERRY HILL DR Mosier OR 97040
$649,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,000
Days on Market: 58

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
26 MOSIER CREEK PL #26 Mosier OR 97040
$599,950
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,544
Days on Market: 166

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
Huskey RD Mosier OR 97040
$599,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 22

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
2058 STATE RD Mosier OR 97040
$595,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 384
Days on Market: 34

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
22 MOSIER CREEK PL #22 Mosier OR 97040
$579,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,536
Days on Market: 134

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
14 MOSIER CREEK PL Mosier OR 97040
$575,000
-$10,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,544
Days on Market: 118

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
625 WILSON RD Mosier OR 97040
$545,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 864
Days on Market: 364

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
895 5TH AVE Mosier OR 97040
$424,950
-$25,050
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 111

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment