28 results in search
48 photos
6905 HIGHLAND RD Otis OR 97368
$1,699,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,678
Days on Market: 4

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
2095 EAST DEVILS LAKE RD Otis OR 97368
$1,650,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,928
Days on Market: 119

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
2997 LOOP DR Otis OR 97368
$1,105,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,895
Days on Market: 264

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
1349 EAST DEVILS LAKE RD Otis OR 97368
$915,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,468
Days on Market: 50

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
946 ECHO MOUNTAIN RD Otis OR 97368
$850,000
-$15,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 2,268
Days on Market: 263

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2871 EAST DEVILS LAKE RD Otis OR 97368
$849,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,662
Days on Market: 387

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
3770 12TH ST Otis OR 97368
$839,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,389
Days on Market: 565

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
3730 10TH ST Otis OR 97368
$699,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,464
Days on Market: 315

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
432 YODEL LN Otis OR 97368
$587,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,264
Days on Market: 32

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
2867 NORTH BANK RD Otis OR 97368
$475,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,944
Days on Market: 35

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
80 WESTVIEW CIR Otis OR 97368
$457,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,502
Days on Market: 126

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
566 BEAR CREEK RD Otis OR 97368
$422,500
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,472
Days on Market: 35

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1415 ALVORD LN Otis OR 97368
$399,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,360
Days on Market: 170

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
725 RIVER BEND RD Otis OR 97368
$390,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 2,264
Days on Market: 7

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
319 BOULDER CREEK DR Otis OR 97368
$380,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,479
Days on Market: 38

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
9514 SCHOONER CREEK RD Otis OR 97368
$375,000
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,568
Days on Market: 52

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
353 DEERLANE DR Otis OR 97368
$374,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,438
Days on Market: 280

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
Echo Mountain Rd #TL 200 Otis OR 97368
$329,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 198

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
42 TROUT LN Otis OR 97368
$298,999
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,080
Days on Market: 72

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
01100 New Bridge RD Otis OR 97368
$200,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 4

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
1986 SALMON RIVER HWY Otis OR 97368
$175,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 23

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
469 FAWN DR Otis OR 97368
$163,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 9

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
363 Fawn DR Otis OR 97368
$159,950
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 45

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
6310 HIGHWAY 101 #16 Otis OR 97368
$145,900
-$4,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,512
Days on Market: 209

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
New Bridge CT Otis OR 97368
$139,950
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 254

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
280 WESTVIEW DR Otis OR 97368
$99,950
Beds:
Baths: